INVENT dizajn, s.r.o.

Kancelárska sedačka VANCOUVER

Kancelárska sedačka VANCOUVER


tento tovar môžete nakúpiť na našom e-shope www.idnabytok.sk/kancelárske-sedacky

Home » Kancelárske sedačky » Vancouver
A+ R A-
01-08-2011
Kancelárska sedačka Vancouver - 4.4 out of 5 based on 5 votes
VANCOUVER ROUND je kreslo s oblými a mäkkými líniami. Tvar podkovy dáva sediacemu pocit, akoby ho kreslo obklopovalo. Svojím vzhľadom naväzuje na kolekciu sedačiek zo začiatku XX. storočia. Jednoduchá forma dobre ladí s moderným dizajnom v kanceláriách. Výberom vhodnej látky, alebo kože je možné kreslo prispôsobiť charakteru okolitého priestoru. Kolekcia VANCOUVER ROUND je vhodná pre sedenie počas neformálnych jednaní.
Dizajn sedačiek VANCOUVER SQUARE výrazne pripomína klubové kreslá zo začiatku XX. storočia. Sedačky majú klasický kubický charakter postavený na stabilných nohách. Charakterizuje ich ekonomický jednoduchý štýl, ktorý dobre ladí s moderným dizajnom v kanceláriách. Vzhľadom na elegantný vzhľad je kreslo vhodné do vstupných a recepčných priestorov, alebo do neformálnych častí kancelárií. Kolekcia obsahuje kreslo, 2 a 2,5 sedačku.

VANCOUVER BOX svojím vzhľadom naväzuje na kolekciu sedačiek zo začiatku XX. storočia. Jednoduchá kubická forma dobre ladí s moderným dizajnom kancelárskych priestorov. Vďaka širokému výberu látok a koží sa kreslo dokonale prispôsobí charakteru okolitého priestoru. Je to vhodné sedenie pre hostí a neformálne jednania. VANCOUVER BOX vyniká jednoduchou geometrickou formou a kvalitným sedením. Nízke nohy dodávajú kreslu ľahkosť a zvýrazňujú prepracovanosť detailov. Kolekcia sa skladá z kresla, 2 a 2,5 sedačky.

Moderný konferenčný stolík je vhodným doplnkom k sedačkám Seattle a Vancouver. Stolík s jednoduchým dizajnom a širokou ponukou vrchných dosák sa hodí k sedačkám vo vstupných priestoroch, recepciách, či kanceláriách.

Galéria

Vancouver Round


Vancouver Square


Vancouver Box


Vancouver Stoly

Stiahnúť prílohy:

Ďalšie info

  • Výrobca: PROFIm Sp z o.o.
  • Dostupnosť: 3 - 4 týždne

INVENT dizajn, s.r.o.

Spoločnosť INVENT dizajn, s.r.o. vznikla začiatkom roku 2003 so zameraním na dodávku kancelárskeho nábytku a kancelárskych stoličiek, kresiel. Našim zákazníkom ponúkame dodávky a servis na vysokej úrovni. Predbežné štúdie, integrované projekty a realizácie sú vykonávané tímom skúsených odborníkov, dizajnérov a architektov, vďaka ktorým je firma INVENT dizajn schopná ponúknuť široký výber produktov a inovácií s využitím rôznych materiálov. Našim cieľom je okrem predaja aj ústretovosť a flexibilita, ktoré znamenajú dôležitý základ intenzívnej partnerskej spolupráce s klientom. Pomôžeme Vám vytvoriť príjemné a reprezentatívne pracovné prostredie.

Webstránka: www.invent-dizajn.sk
V tejto kategórii: « Kancelárska sedačka Fan

Kancelárske sedačky

Predch Ďalší

Kancelárska sedacia súprava MyTurn

Kancelárska sedacia súprava MyTurn

Kancelárska sedačka October

Kancelárska sedačka October

Kancelárska sedačka Vancouver Lite

Kancelárska sedačka Vancouver Lite

Kancelárska sedačka Wall In

Kancelárska sedačka Wall In

Kancelárska sedačka Hover

Kancelárska sedačka Hover

Kancelárska sedačka Sorriso

Kancelárska sedačka Sorriso

Kancelárska taburetka Oto

Kancelárska taburetka Oto

Kancelárska sedačka Fan

Kancelárska sedačka Fan

Kancelárska sedačka Vancouver

Kancelárska sedačka Vancouver

Iba pri nákupe cez e-shop ...

AKCIA_2013

Potrebujete doplniť informácie / alebo máte na nás otázku?

Vyplnte tento formulár a my Vám v čo najkratšom čase odpovieme. Prosím vyplnte polia označené * a kontrolnú otázku (číslom).
Meno*:
Tel.:
Email*:
Predmet*:
Dotaz*:
Koľko strán má trojuholník?*