INVENT dizajn, s.r.o.

Home » Kancelárske Stoličky
A+ R A-
Kancelárske Stoličky

Kancelárske Stoličky

Kancelárske stoličky sú nielen elegantným, ale aj dôležitým prvkom každej kancelárie. Široká škála kancelárskych stoličiek a kresiel umožňuje vybrať si sedenie v klasickom, alebo modernom štýle. Použitím kvalitných poťahových látok a najnovších poznatkov z oblasti ergonómie sa stávajú stoličky a kreslá neodmysliteľnou pracovnou pomôckou. Kancelárske stoličky a kreslá sú určené ako pre krátkodobé, tak aj dlhodobé sedenie a vynikajú nielen príjemným vzhľadom, ale tiež funkciami potrebnými pre dynamické a zdravé sedenie.

V tejto kategórii

Kreslá a stoličky (12)

Kancelárske kreslá a stoličky sa stanú elegantným prvkom každého interiéru, odrážajú moderný dizajn, ergonomické a zdravé sedenie a kvalitné poťahové materiály. Veľké množstvo technických funkcií kresiel zabezpečí prirodzené a jednoduché sedenie. Samozrejmosťou tejto rady kancelárskych kresiel a stoličiek je precízne spracovanie a kvalitné čalúnenie a bohatá ponuka poťahových látok.

Ukáž položku...

Konferenčné stoličky (12)

Kvalite komunikácie počas rokovania alebo konferencie môže vo veľkej miere napomôcť vhodne navrhnutá a vybavená rokovacia miestnosť. Prístavbové / konferenčné stoličky od klasických tvarov až po stoličky spĺňajúce požiadavky na dizajn, ergonomiu a pohodlné rokovanie zabezpečia vytvorenie príjemného prostredia pre Vás a samozrejme aj pre Vašich klientov.

Ukáž položku...