INVENT dizajn, s.r.o.

Home » Kancelársky Nábytok
A+ R A-
Kancelársky Nábytok - Nábytok do kancelárie

Zariaďovanie kancelárie vám môže spôsobiť nemálo vrások na čele. Zdanlivo jednoduchý proces je komplikovaný mnohými drobnosťami, ktoré sa spoločne postarajú o zbytočnú stratu času či neefektívne vynaložené finančné prostriedky.

Kancelársky nábytok nie sú iba stoličky, kreslá, sedačky či stoly. Kancelársky nábytok vytvára celkový dojem z pracovného prostredia – kancelárska stolička či kancelárske kreslo spolu so stolom sú druhým domovom vašich zamestnancov.

Unavený, nepríjemne sa cítiaci zamestnanec, nie je prínosom pre žiadneho podnikateľa. Moderný kancelársky nábytok kladie dôraz nielen na dizajn, ale najmä na rozmanité ergonomické prvky. Správny výber kancelárskeho nábytku je dôležitým prvkom pri ceste za úspechom. Vybaviť kanceláriu nábytkom podľa želaného rozpočtu je dnes ďaleko jednoduchšie, ako tomu bolo v minulosti.

Produkty od invent-dizajn.sk vám ponúkajú všetko, čo potrebujete do vašej kancelárie. Kancelárska recepcia sa postará o príjemné privítanie klientov. Kancelárska sedačka vám umožní pohodlné rokovanie či odpočívanie so štýlom.

V invent-dizajn.sk nájdu riešenie pre svoje kancelárie zákazníci s rôzne náročnými požiadavkami. V katalógu produktov nájdete:

- ekonomický/cenovo nenáročný nábytok, ktorý zaťaží firemný rozpočet minimálne
- štandardný kancelársky nábytok
- manažérsky kancelársky nábytok vyššej kategórie.

Všetky ponúkané výrobky (od kancelárskych stoličiek až po pult na recepciu) sú vyrábané v rôznych prevedeniach. Vybrať si môžete pohodlné čalúnené verzie alebo praktické plastové výrobky. Pri čalúnených stoličkách či kreslách je samozrejmosťou možnosť výberu farby a druhu poťahovej látky. V ponuke sú rôzne mechanické prevedenia či konštrukčná výbava.

Nami ponúkané produkty spĺňajú európske ergonomické normy – čo sa v konečnom dôsledku prejaví na produktivite vašich zamestnancov.

V tejto kategórii

Manažérsky nábytok (5)

Manažérsky kancelársky nábytok pre tých, ktorí sú nároční nielen voči sebe, ale kladú vysoké nároky aj pri vytváraní pracovného prostredia. Rady kancelárskeho nábytku sú navrhované hlavne pre reprezentačné účely vedúcich, manažérskych pracovníkov a riaditeľov, kde je kladený dôraz najmä na dizajn, reprezentatívnosť a funkčnosť nábytku.

Ukáž položku...

Štandardný nábytok (4)

Základné typové rady kancelárskeho nábytku poskytujúce jednoduchý, účelný, moderný a pritom cenovo prijateľný kancelársky nábytok. Je určený nielen do menších priestorov kancelárií, ale je ho možné použiť aj pre veľkoplošné kancelárie s možnosťou optického delenia priestoru a vytvorenia oddeleného pracoviska pre pracovné tímy alebo jednotlivcov.

Ukáž položku...

Ekonomický nábytok (4)

Cenovo najlacnejší variant kancelárskeho nábytku SVENBOX v našej ponuke na kovových alebo drevených nohách. Jednoduché aj ergonomické stoly s možnosťou vedenia káblov v kovovej podnoži. Aj v tejto triede nábytok ponúka prvky ako kontajnery, prístavbové stoly a skrine pre vytvorenie pracoviska za prijateľnú cenu. Použitie je možné pre základne interiéry, veľkoplošné kancelárie ale kancelársky nábytok SVENBOX ponúka aj možnosť zariadenia nábytkom vo vstupných interiéroch firiem a recepcií.
Kancelársky nábytok SVENBOX je cenovo prijateľné riešenie pre všetky kancelárie, kde je kladený dôraz hlavne na účelnosť a ergonómiu.

Ukáž položku...
Kancelársky nábytok - Kategória