INVENT dizajn, s.r.o.

Kancelársky nábytok EKO

Kancelársky nábytok EKO

A+ R A-
23-07-2011
Kancelársky nábytok EKO - 4.4 out of 5 based on 5 votes
Lacný variant kancelárskeho nábytku na drevených nohách. Vhodná rada do administratívnych kancelárskych interiérov, ktorá splní základné požiadavky na nábytok v kancelárii. V tejto rade EKO ponúka kancelársky nábytok základne vlastnosti nábytku ako aj možnosti vedenia kabeláže pod spodnou stranou stolovej dosky. Stolová doska o hrúbke 28 mm je chránená 2 mm PVC hranou, tiež pevná podstava stola je chránená hranou o rovnakej hrúbke, avšak tu už sú použité dosky o hrúbke 18 mm. Súčasťou stolových dosiek, či už pri rovných, tak aj ergonomických stoloch je káblová priechodka, pre estetický zvod káblov zo stola.
Nábytok sa vyrába v prevedení buk svetlý, jelša a calvados.

Stiahnúť prílohy:

Ďalšie info

  • Výrobca: MDD Sp. z o.o.
  • Dostupnosť: 3 - 4 týždne

INVENT dizajn, s.r.o.

Spoločnosť INVENT dizajn, s.r.o. vznikla začiatkom roku 2003 so zameraním na dodávku kancelárskeho nábytku a kancelárskych stoličiek, kresiel. Našim zákazníkom ponúkame dodávky a servis na vysokej úrovni. Predbežné štúdie, integrované projekty a realizácie sú vykonávané tímom skúsených odborníkov, dizajnérov a architektov, vďaka ktorým je firma INVENT dizajn schopná ponúknuť široký výber produktov a inovácií s využitím rôznych materiálov. Našim cieľom je okrem predaja aj ústretovosť a flexibilita, ktoré znamenajú dôležitý základ intenzívnej partnerskej spolupráce s klientom. Pomôžeme Vám vytvoriť príjemné a reprezentatívne pracovné prostredie.

Webstránka: www.invent-dizajn.sk
V tejto kategórii: Kancelársky nábytok VIK »

Ekonomický nábytok

Predch Ďalší

Kancelársky nábytok EKO

Kancelársky nábytok EKO

Kancelársky nábytok VIK

Kancelársky nábytok VIK

Kancelársky nábytok ART

Kancelársky nábytok ART

Manažérsky nábytok ECHO

Manažérsky nábytok ECHO

Potrebujete doplniť informácie / alebo máte na nás otázku?

Vyplnte tento formulár a my Vám v čo najkratšom čase odpovieme. Prosím vyplnte polia označené * a kontrolnú otázku (číslom).
Meno*:
Tel.:
Email*:
Predmet*:
Dotaz*:
Koľko strán má trojuholník?*