INVENT dizajn, s.r.o.

Kancelársky nábytok CRYSTAL

Kancelársky nábytok CRYSTAL

A+ R A-
20-04-2012
Manažérsky nábytok CRYSTAL - 5.0 out of 5 based on 6 votes
CRYSTAL je exkluzívny kancelársky nábytok pre tých, ktorí vedia oceniť štýl a dobrý dizajn. Manažérska kancelárska rada CRYSTAL sa drží pravidla "menej je niekedy viac" a vďaka čistým líniam vnáša eleganciu do pracovného priestoru. Zaujímavým doplnkom je chrómovaná vrchná časť nohy, ktorá zdôrazňuje jemnosť systému. Neobyčajný štýl nábytku, kvalitné materiály a vkusné kontrastné prvky dodávajú kancelárii manažéra / riaditeľa exkluzivitu.

Ďalšie info

  • Výrobca: MDD Sp. z o.o.
  • Dostupnosť: 4 - 5 týždne

INVENT dizajn, s.r.o.

Spoločnosť INVENT dizajn, s.r.o. vznikla začiatkom roku 2003 so zameraním na dodávku kancelárskeho nábytku a kancelárskych stoličiek, kresiel. Našim zákazníkom ponúkame dodávky a servis na vysokej úrovni. Predbežné štúdie, integrované projekty a realizácie sú vykonávané tímom skúsených odborníkov, dizajnérov a architektov, vďaka ktorým je firma INVENT dizajn schopná ponúknuť široký výber produktov a inovácií s využitím rôznych materiálov. Našim cieľom je okrem predaja aj ústretovosť a flexibilita, ktoré znamenajú dôležitý základ intenzívnej partnerskej spolupráce s klientom. Pomôžeme Vám vytvoriť príjemné a reprezentatívne pracovné prostredie.

Webstránka: www.invent-dizajn.sk

Manažérsky nábytok

Predch Ďalší

Manažérsky nábytok CRYSTAL

Manažérsky nábytok CRYSTAL

Manažérsky nábytok MITO

Manažérsky nábytok MITO

Manažérsky nábytok STATUS

Manažérsky nábytok STATUS

Manažérsky nábytok IMPULS

Manažérsky nábytok IMPULS

Manažérsky nábytok QUANDO

Manažérsky nábytok QUANDO

Potrebujete doplniť informácie / alebo máte na nás otázku?

Vyplnte tento formulár a my Vám v čo najkratšom čase odpovieme. Prosím vyplnte polia označené * a kontrolnú otázku (číslom).
Meno*:
Tel.:
Email*:
Predmet*:
Dotaz*:
Koľko strán má trojuholník?*