INVENT dizajn, s.r.o.

Manažérsky kancelársky nábytok IMPULS

Kancelársky nábytok IMPULS

A+ R A-
04-07-2011
Manažérsky nábytok IMPULS - 4.4 out of 5 based on 5 votes
IMPULS je kancelársky nábytok, ktorý bol navrhnutý pre minimalistický office trend. Rovné a elegantné tvary manažérskeho kancelárskeho nábytku dopĺňa vysoká kvalita použitých materiálov (hliníkové profily a tvrdené sklo) a precízne spracovanie. Systém ideálne vyhovuje charakteru dynamickej práce v modernej kancelárii a umožňuje rôzne usporiadanie dokonca aj v menších miestnostiach.
Štýlom kancelárskeho nábytku IMPULS je predovšetkým kontrast čiernej a bielej, jemnosti a čistoty. Neutrálne farby, odtiene dubu a gaštanu v základe sú v kontraste s farbami lesklých lakovaných línií. Časti skrinky v príslušnej farbe sa v kombinácii s minimálnym množstvom nábytku a usporiadaním kancelárskych prvkov stávajú veľmi dôležitým dekoratívnym prvkom.

Stiahnúť prílohy:

Ďalšie info

  • Výrobca: MDD Sp. z o.o.
  • Dostupnosť: 3 - 4 týždne

INVENT dizajn, s.r.o.

Spoločnosť INVENT dizajn, s.r.o. vznikla začiatkom roku 2003 so zameraním na dodávku kancelárskeho nábytku a kancelárskych stoličiek, kresiel. Našim zákazníkom ponúkame dodávky a servis na vysokej úrovni. Predbežné štúdie, integrované projekty a realizácie sú vykonávané tímom skúsených odborníkov, dizajnérov a architektov, vďaka ktorým je firma INVENT dizajn schopná ponúknuť široký výber produktov a inovácií s využitím rôznych materiálov. Našim cieľom je okrem predaja aj ústretovosť a flexibilita, ktoré znamenajú dôležitý základ intenzívnej partnerskej spolupráce s klientom. Pomôžeme Vám vytvoriť príjemné a reprezentatívne pracovné prostredie.

Webstránka: www.invent-dizajn.sk

Manažérsky nábytok

Predch Ďalší

Manažérsky nábytok CRYSTAL

Manažérsky nábytok CRYSTAL

Manažérsky nábytok MITO

Manažérsky nábytok MITO

Manažérsky nábytok STATUS

Manažérsky nábytok STATUS

Manažérsky nábytok IMPULS

Manažérsky nábytok IMPULS

Manažérsky nábytok QUANDO

Manažérsky nábytok QUANDO

Potrebujete doplniť informácie / alebo máte na nás otázku?

Vyplnte tento formulár a my Vám v čo najkratšom čase odpovieme. Prosím vyplnte polia označené * a kontrolnú otázku (číslom).
Meno*:
Tel.:
Email*:
Predmet*:
Dotaz*:
Koľko strán má trojuholník?*