INVENT dizajn, s.r.o.

Manažérsky kancelársky nábytok MITO

Kancelársky nábytok MITO

A+ R A-
26-11-2011
Manažérsky nábytok MITO - 4.4 out of 5 based on 5 votes
Mito patrí do série manažérskeho kancelárskeho nábytku, ktorý vytvára reprezentatívne a funkčné pracovisko. Povrchová štruktúra je dostupná v dvoch prevedeniach - svetlý a tmavý javor s 3D efektom, ktorý umocňuje kresbu dreva. V kombinácii s bielymi lakovanými prvkami vyniká prestíž a elegancia nábytku, ako aj jeho jedinečnosť.
Vďaka svojim rozmerom a možnostiam nábytok Mito vyzerá dobre v malých, ako aj veľkých priestoroch. Doplnením stola o bočnú skrinku získava pracovisko praktický a ľahko prístupný úložný priestor.
Jednoduché geometrické tvary predurčujú nábytok Mito pre moderné interiéry, v ktorých dotvára vkusnú eleganciu.

Stiahnúť prílohy:

Ďalšie info

  • Výrobca: MDD Sp. z o.o.
  • Dostupnosť: 4 - 5 týždne

INVENT dizajn, s.r.o.

Spoločnosť INVENT dizajn, s.r.o. vznikla začiatkom roku 2003 so zameraním na dodávku kancelárskeho nábytku a kancelárskych stoličiek, kresiel. Našim zákazníkom ponúkame dodávky a servis na vysokej úrovni. Predbežné štúdie, integrované projekty a realizácie sú vykonávané tímom skúsených odborníkov, dizajnérov a architektov, vďaka ktorým je firma INVENT dizajn schopná ponúknuť široký výber produktov a inovácií s využitím rôznych materiálov. Našim cieľom je okrem predaja aj ústretovosť a flexibilita, ktoré znamenajú dôležitý základ intenzívnej partnerskej spolupráce s klientom. Pomôžeme Vám vytvoriť príjemné a reprezentatívne pracovné prostredie.

Webstránka: www.invent-dizajn.sk

Manažérsky nábytok

Predch Ďalší

Manažérsky nábytok CRYSTAL

Manažérsky nábytok CRYSTAL

Manažérsky nábytok MITO

Manažérsky nábytok MITO

Manažérsky nábytok STATUS

Manažérsky nábytok STATUS

Manažérsky nábytok IMPULS

Manažérsky nábytok IMPULS

Manažérsky nábytok QUANDO

Manažérsky nábytok QUANDO

Potrebujete doplniť informácie / alebo máte na nás otázku?

Vyplnte tento formulár a my Vám v čo najkratšom čase odpovieme. Prosím vyplnte polia označené * a kontrolnú otázku (číslom).
Meno*:
Tel.:
Email*:
Predmet*:
Dotaz*:
Koľko strán má trojuholník?*