INVENT dizajn, s.r.o.

Manažérsky kancelársky nábytok STATUS

Kancelársky nábytok STATUS

A+ R A-
04-07-2011
Manažérsky nábytok STATUS - 4.0 out of 5 based on 6 votes
Kancelárska rada STATUS kombinuje nadčasovú klasiku s modernými detailmi a najvyššiu kvalitu výroby. Estetické požiadavky sa vyrovnajú ergonomickým požiadavkám, ktoré poskytujú pohodlné používanie nábytku v priebehu práce, rokovania, konferencie, rovnako ako každodenné činnosti. Výsledkom je ideálnym riešením pre moderné manažérske interiéry, rovnako ako kombinácia prestíže a individuálny štýl s využitím komfortu.

Stiahnúť prílohy:

Ďalšie info

  • Výrobca: MDD Sp. z o.o.
  • Dostupnosť: 3 - 4 týždne

INVENT dizajn, s.r.o.

Spoločnosť INVENT dizajn, s.r.o. vznikla začiatkom roku 2003 so zameraním na dodávku kancelárskeho nábytku a kancelárskych stoličiek, kresiel. Našim zákazníkom ponúkame dodávky a servis na vysokej úrovni. Predbežné štúdie, integrované projekty a realizácie sú vykonávané tímom skúsených odborníkov, dizajnérov a architektov, vďaka ktorým je firma INVENT dizajn schopná ponúknuť široký výber produktov a inovácií s využitím rôznych materiálov. Našim cieľom je okrem predaja aj ústretovosť a flexibilita, ktoré znamenajú dôležitý základ intenzívnej partnerskej spolupráce s klientom. Pomôžeme Vám vytvoriť príjemné a reprezentatívne pracovné prostredie.

Webstránka: www.invent-dizajn.sk

Manažérsky nábytok

Predch Ďalší

Manažérsky nábytok CRYSTAL

Manažérsky nábytok CRYSTAL

Manažérsky nábytok MITO

Manažérsky nábytok MITO

Manažérsky nábytok STATUS

Manažérsky nábytok STATUS

Manažérsky nábytok IMPULS

Manažérsky nábytok IMPULS

Manažérsky nábytok QUANDO

Manažérsky nábytok QUANDO

Potrebujete doplniť informácie / alebo máte na nás otázku?

Vyplnte tento formulár a my Vám v čo najkratšom čase odpovieme. Prosím vyplnte polia označené * a kontrolnú otázku (číslom).
Meno*:
Tel.:
Email*:
Predmet*:
Dotaz*:
Koľko strán má trojuholník?*