INVENT dizajn, s.r.o.

Kancelársky nábytok OGI

Kancelársky nábytok OGI

A+ R A-
21-07-2011
Kancelársky nábytok OGI - 5.0 out of 5 based on 6 votes
Nábytok OGI OFFICE je systém pre zariadenia kancelárii a na podporu kreativity zamestnancov. Výber vhodného nábytku zlepšuje náladu a mobilitu v práci. Vytvorenie príjemného prostredia, podporuje spontánnu výmenu názorov a zvyšuje pracovné nasadenie.

OGI_Y Dobre organizované pracovisko umožňuje rýchlu výmenu informácií a uľahčuje tímovú spoluprácu. Systém umožňuje vytvárať zaujímavé farebné variácie pomocou dekorov, textílii a kovu. Modulárny systém umožňuje vytvárať jednoduché riešenie pre pracovné stanice viacerých pracovných miest. Skrine a knižnice s posuvnými a žalúziovými dverami sú ideálnym riešením najmä v miestnostiach s malou rozlohou. 

OGI_U Systémy založený na multi-nohe zjednodušuje organizáciu priestoru a vytvára pohodlné a praktické riešenia. Minimálne použitie prvkov uľahčuje vytvoriť praktický návrh nábytoku v kancelárii. Konferenčné stoly doplňujú systém. Početné tvary a veľkosti stolov poskytujú veľké možnosti na usporiadanie interiérov rôznych veľkostí. Skrine sú k dispozícii s plnými dverami alebo s možnosťou pieskovaného skla s výrazným hliníkovým rámom.

OGI_V Flexibilita systému umožňuje ľahko organizovať a vykonávať zmeny. Široký sortiment stolov v rôznych tvaroch vytvárať jeden a viac pracovných miest. Jednoduché tvary nábytku vytvoria harmóniu a poriadok. To umožňuje väčšie sústredenie na prácu.

OGI_N Široká škála stolov, stolíkov, skríň a kontajnerov pre vysoku funkčnosť spĺňajú požiadavky všetkých užívateľov. Deliace panely v teplej, žiarivej farbe poskytujú súkromie a uvoľnujú atmosféru. Noha stola v tvare "C" dáva charakter typickéj kancelárii. Vonkajší plášť nohy umožňuje ľahké umiestnenie kablového vedenia.


Stiahnúť prílohy:

Ďalšie info

  • Výrobca: MDD Sp. z o.o.
  • Dostupnosť: 3 - 4 týždne

INVENT dizajn, s.r.o.

Spoločnosť INVENT dizajn, s.r.o. vznikla začiatkom roku 2003 so zameraním na dodávku kancelárskeho nábytku a kancelárskych stoličiek, kresiel. Našim zákazníkom ponúkame dodávky a servis na vysokej úrovni. Predbežné štúdie, integrované projekty a realizácie sú vykonávané tímom skúsených odborníkov, dizajnérov a architektov, vďaka ktorým je firma INVENT dizajn schopná ponúknuť široký výber produktov a inovácií s využitím rôznych materiálov. Našim cieľom je okrem predaja aj ústretovosť a flexibilita, ktoré znamenajú dôležitý základ intenzívnej partnerskej spolupráce s klientom. Pomôžeme Vám vytvoriť príjemné a reprezentatívne pracovné prostredie.

Webstránka: www.invent-dizajn.sk

Štandardný nábytok

Predch Ďalší

Kancelársky nábytok Ergonomic

Kancelársky nábytok Ergonomic

Kancelársky nábytok OGI

Kancelársky nábytok OGI

Kancelársky nábytok YAN

Kancelársky nábytok YAN

Kancelársky nábytok ALFA

Kancelársky nábytok ALFA

Potrebujete doplniť informácie / alebo máte na nás otázku?

Vyplnte tento formulár a my Vám v čo najkratšom čase odpovieme. Prosím vyplnte polia označené * a kontrolnú otázku (číslom).
Meno*:
Tel.:
Email*:
Predmet*:
Dotaz*:
Koľko strán má trojuholník?*