INVENT dizajn, s.r.o.

Kancelársky nábytok ZIG-ZAG

Kancelársky nábytok ZIG-ZAG

A+ R A-
21-11-2016
YAN je ideálnym riešením pre spoločnosti, ktorých primárnu úlohu zohráva niekoľko ľudí, projektové tími a ktorí potrebujú priestor pre voľnú komunikáciu. Kancelárska rada YAN je navrhnutá tak, že spontánny a rýchly kontakt nepredstavuje problém. V ponuke je 5 typov systémov, ktoré sa líšia tvarom, povrchovou úpravou, farbou. Jednou z možností sú aj akustické panely so zaoblenými hranami a ozdobným zipsom.

Jedným z najdôležitejších prvkov pri plánovaní ergonomických kancelárskych priestorov je funkčný nábytok. Toto umožňuje optimálne prispôsobenie funkcií potrebám užívateľov.

Jedným z najdôležitejších prvkov pri plánovaní ergonomických kancelárskych priestorov je funkčný nábytok. Toto umožňuje optimálne prispôsobenie funkcií potrebám užívateľov.

Hlavným rysom tohto systému je možnosť konfigurovať Yan stoly a multi-systémov na rad možností. Rámová konštrukcia umožňuje kombinovať všetky kancelárske stoly s kovovými nohami, ktoré prichádzajú v štyroch prevedeniach. Okrem toho ich môžete kombinovať so žaluziovými skrinkami alebo posuvnými dverami a kontajnermi, ktoré tiež slúžia ako podpora stôlov. Vďaka tomu nemusia byť použitie ďalšie nôhy. Všimnite si, väčšie pracovné dosky prístavbových stolov, takže sa aj ďalší ľudia môžu bez problémov pripojiť k skupine a naďalej spolupracovať.

Jednoduché a flexibilné konštrukcie Yan-a je možné prispôsobiť špecifikám konkrétneho pracovného miesta a meniacim sa potrebám.

Optimálne pracovné podmienky usporiadané nastavením riadiacej skrine nielen organizovať prácu aj časť konštrukcie stola. Premyslené vnútro skrine slúži pre pripojenie PC a voľný priechod káblových drôtov. Namontovaná zásuvka zaistené zámkom je ideálna pre uloženie osobných vecí.

Posuvné pracovné dosky stolov poskytujú ľahký prístup k predlžovaciemu káblu umiestneného v kovovom zábradlí. Uľahčuje pripojenie všetkých zariadení potrebné v každodennom živote ako nabíjačka pre váš telefón, notebook, atď .Konštrukcia stola poskytuje vynikajúcu ergonómiu, veľká pracovná plocha poskytuje priestor pre klávesnicu a dokumenty, monitor, telefón a všetko, čo je potrebné v modernom pracovisku.

YAN vyhovuje potrebám zamestnancov dnes a dobre prispôsobené aj v dohľadnej budúcnosti. Pri výbere stolov sa môžete rozhodnúť, či chcete štandardnú výšku stola alebo s väčším rozsahom výškoveho nastavenia. V závislosti na situácii a pohodlí možno ľahko nastaviť výšku stola podľa potreby.

Stiahnúť prílohy:

Ďalšie info

  • Výrobca: MDD Sp. z o.o.
  • Dostupnosť: 3 - 4 týždne

INVENT dizajn, s.r.o.

Spoločnosť INVENT dizajn, s.r.o. vznikla začiatkom roku 2003 so zameraním na dodávku kancelárskeho nábytku a kancelárskych stoličiek, kresiel. Našim zákazníkom ponúkame dodávky a servis na vysokej úrovni. Predbežné štúdie, integrované projekty a realizácie sú vykonávané tímom skúsených odborníkov, dizajnérov a architektov, vďaka ktorým je firma INVENT dizajn schopná ponúknuť široký výber produktov a inovácií s využitím rôznych materiálov. Našim cieľom je okrem predaja aj ústretovosť a flexibilita, ktoré znamenajú dôležitý základ intenzívnej partnerskej spolupráce s klientom. Pomôžeme Vám vytvoriť príjemné a reprezentatívne pracovné prostredie.

Webstránka: www.invent-dizajn.sk

Štandardný nábytok

Predch Ďalší

Kancelársky nábytok Ergonomic

Kancelársky nábytok Ergonomic

Kancelársky nábytok OGI

Kancelársky nábytok OGI

Kancelársky nábytok YAN

Kancelársky nábytok YAN

Kancelársky nábytok ALFA

Kancelársky nábytok ALFA

Potrebujete doplniť informácie / alebo máte na nás otázku?

Vyplnte tento formulár a my Vám v čo najkratšom čase odpovieme. Prosím vyplnte polia označené * a kontrolnú otázku (číslom).
Meno*:
Tel.:
Email*:
Predmet*:
Dotaz*:
Koľko strán má trojuholník?*