INVENT dizajn, s.r.o.

Moderné multifunkčné pracovisko mPosition

Moderné multifunkčné pracovisko mPosition

Home » mPosition
A+ R A-
20-04-2012
mPosition - 4.6 out of 5 based on 13 votes
mPosition je moderné, multifunkčné, počítačové pracovisko pre prácu v sede, alebo ľahu. Jedná sa o inovatívne kreslo ktoré zaisťuje pohodlie, mobilitu a ľahkosť. Optimalizuje držanie tela, čo významne zvyšuje koncentráciu pri práci. Základným cieľom pri tvorbe kresla bola maximalizácia osobného nastavenia užívateľom podľa jeho vlastných potrieb a požiadaviek. V porovnaní s klasickým pracovným stolom je mPosition vysoko prispôsobivý a jedinečná pozícia pri práci prináša nový koncept sedenia.

mPosition môžete nakupovať na našom e-shope na www.idnabytok.skOkrem plynulého nastavenia sklonu sedadla a operadla, je stolička tiež vybavená nastaviteľným stolíkom pre notebook/tablet/klávesnicu, plochou pre myš, bedrovou opierkou a opierkou hlavy. Kreslo je doplnené výsuvnou podperou nôh. mPosition odporúčame pre tých, ktorí používajú počítač k práci, alebo štúdiu a to najmä v domácnosti. Je to vynikajúca voľba pre programátorov, grafikov, prekladateľov a všetkých tých, ktorých práca si vyžaduje polohu v jednej pozícii počas dlhšej doby a udržanie vysokej koncentrácie.


mPosition môžete nakupovať na našom e-shope na www.idnabytok.sk


Aj tu môžete využiť mPosition

Doma:

mPosition-HomePo náročnom dni v práci, si môžete pohodlne oddýchnuť. mPosition vám zabezpečí pohodlie bez ohľadu na to, či budete čítať obľúbenú knihu, počúvať dobrú hudbu, hrať hry alebo relaxovať po náročnom dni. Vďaka svojim mimoriadnym vlastnostiam a možnosťami nastavenia stoličky, môže byť mPosition ľahko upravený tak, aby to bolo pre vás čo najpohodlnejšie. Posaďte sa a vychutnajte si každú chvíľku svojho voľného času.

V práci:

mPosition-WorkTrávite pred počítačom stále viac času? Odosielanie e-mailov, projektovanie, preklady textov, písanie dizertačných prác a článkov - pri týchto činnostiach si chrbtica zaslúži komfort a odpočinok. mPosition je ideálnym riešením pre osoby, ktoré trávia väčšinu svojho času pri práci s počítačom, notebookom, tabletom. Už nebudete musieť neustále meniť polohu tela - teraz je to jednoduché - pohodlnou úpravou mPosition.

Pri tímovej spolupráci - Co-working:

mPosition-CoWorkingCo-working sa stáva stále viac populárnejším. Využitie priestorov pre ľudí, ktorí vykonávajú rôzne profesie im umožňuje vzájomne inšpirovať sa a pritom zvýšiť ich motiváciu. mPosition je multifunkčná stanica, ktorá zaberá málo miesta. Môže byť zaujímavým doplnkom interiéru. Otvorené kancelárske priestory a príjemné pracovné prostredie s použitím mPosition zaručujú, že bude urobených mnoho inovatívnych riešení.

Vo verejných priestoroch:

mPosition-OpenOfficeUrčite ste zažili situáciu, keď na letisku, v obchodnom centre alebo pri čakaní ste si spomenuli, že ste zabudli previesť peniaze, zapísať adresu, dôležitú schôdzku, alebo máte veľa správ v poštovej schránke, no nemáte si kde uložiť notebook alebo tablet. Alebo si stačí chvíľku oddýchnuť pred odletom, alebo pri dlhšom čakaní. mPosition vám to všetko dovolí, je to inovatívne kreslo, ktoré presne zapadá aj do verejného priestoru a bude to miesto kde môžete dobehnúť to, čo ste neurobil v práci a "chytiť druhý dych" pred ďalšou úlohou.

Stiahnúť prílohy:

Ďalšie info

  • Výrobca: PROFIm Sp z o.o.
  • Dostupnosť: 3 - 4 týždne

INVENT dizajn, s.r.o.

Spoločnosť INVENT dizajn, s.r.o. vznikla začiatkom roku 2003 so zameraním na dodávku kancelárskeho nábytku a kancelárskych stoličiek, kresiel. Našim zákazníkom ponúkame dodávky a servis na vysokej úrovni. Predbežné štúdie, integrované projekty a realizácie sú vykonávané tímom skúsených odborníkov, dizajnérov a architektov, vďaka ktorým je firma INVENT dizajn schopná ponúknuť široký výber produktov a inovácií s využitím rôznych materiálov. Našim cieľom je okrem predaja aj ústretovosť a flexibilita, ktoré znamenajú dôležitý základ intenzívnej partnerskej spolupráce s klientom. Pomôžeme Vám vytvoriť príjemné a reprezentatívne pracovné prostredie.

Webstránka: www.invent-dizajn.sk

Nakupujte cez e-shop ...

mPosition - eShop

Potrebujete doplniť informácie / alebo máte na nás otázku?

Vyplnte tento formulár a my Vám v čo najkratšom čase odpovieme. Prosím vyplnte polia označené * a kontrolnú otázku (číslom).
Meno*:
Tel.:
Email*:
Predmet*:
Dotaz*:
Koľko strán má trojuholník?*