INVENT dizajn, s.r.o.

Home » Partneri
A+ R A-
04-08-2011
Partneri - 1.0 out of 5 based on 1 vote

CAD / VIZUALIZÁCIE / VÝROBA.


Logo Špinar-softwareFirma Špinar-software s.r.o. sa od svojho založenia v roku 1991 zaoberá zavádzaním CAD technologií a zpracovaním 2D/3D digitálnych projektov. V současnosti má firma okolo tisíc zákaznikov v Českej a Slovenskej republike.

Zameranie na:

  • kompletnú dodávku software namieru pre výrobné a obchodné firmy v oblasti nábytku, okien, dverí, ...
  • kompletnú dodávku CAD systémov vrátane jeho následnej podpory a školenia
  • vývoj a predaj speciálnych programov a nadstavieb k CAD/CAM
  • zpracovanie 2D/3D ukážkových projektov
  • tvorbu 3D knihovných prvkov a databáz.

Viac informácii na stránkach firmy www.spinar.cz, www.turbocad.cz, www.daex.cz .


Naše návrhy v programe TurboCAD si môžete pozrieť TU -->.


TurboCAD Profesional a Platinum

V súčasnosti naša firma využíva v návrhoch, vizualizáciach a pri tvorbe výrobných podkladov produkt TurboCAD vo verzii PLATINUM, ktorého dodávateľom je firma ŠPINAR - software s.r.o.. TurboCAD Platinum CZ je nástrojom pre presné technické kreslenie, ktorý ponúka vysoku úroveň v navrhování konštrukčného riešenia výkresovej dokumentácie s nadväznosťou na špičkové vizualizačné výstupy, pri využití integrovaných nástrojov pre 2D a 3D (povrch/pevné teleso) modelovanie s 3D fotorealistickými výstupmi.Viac informácii o programe na www.turbocad.cz .DAEX Generátor

Ďalším programom zvyšujúcim produktivitu našej práce vo firme je DAEX Generátor, ktorý je špeciálnou nádstavbou pre TurboCAD, umožnujúci prácu so symbolmi nábytku (ale i okien a dverí) s jednoduchou výmenou elementov ( dverí, úchytiek, podnoží, výplni okien a dverí ... ), materiálov a zmenu nastavení rozmerov a následnym exportom do DAEX CUT.

Viac informácii o programe na www.daex.cz .EKONOMICKÝ A INFORMAČNÝ SYSTÉM

Účtujeme v programe POHODA
Ekonomický a informačný systém POHODA je komplexný systém pre riadenie ekonomiky malých, stredných a veľkých firiem. Je odvetvovo neutrálny a vhodný pre fyzické i právnické osoby. Umožňuje viesť jednoduché i podvojné účtovníctvo, riadiť skladové hospodárstvo a spracovávať mzdy. Plne vyhovie platcom i neplatcom DPH, zvládne pobočkové spracovanie údajov, podporuje import a export údajov, homebanking i obchodovanie na internete. Legislatívne i funkčné aktulizácie sú v cene, rovnako ako komplexná užívateľská podpora poskytovaná priamo výrobcom.

Súvisiace položky (podľa značky)

V tejto kategórii: « Referencie

Prieskum

Ako ste sa o nás dozvedeli?

Potrebujete doplniť informácie / alebo máte na nás otázku?

Vyplnte tento formulár a my Vám v čo najkratšom čase odpovieme. Prosím vyplnte polia označené * a kontrolnú otázku (číslom).
Meno*:
Tel.:
Email*:
Predmet*:
Dotaz*:
Koľko strán má trojuholník?*