Predošlé
Ďalšie

info: UKONČENIE VÝROBY 12/2021

Cenovo výhodný variant kancelárskeho nábytku z rady SVENBOX, ktorý je navrhnutý tak, aby bol funkčný, kvalitný a ergonomický pre užívateľa.

Stoly VIK s kovovými nohami v tvare C pôsobia vzdušne. Je to osvedčený systém, ktorý v prípade doobjednania plastových krytov nôh ponúka možnosť skrytého vedenia káblov. Súčasťou základnej výbavy stolov je clona nôh a káblové priechodky. Široký výber tvarov a veľkostí stolov robí túto sériu vhodnou ako pre malé, tak aj priestranné interiéry. Nohy sú vybavené rektifikačnými skrutkami, ktoré zabezpečujú stabilitu stolov aj pri miernych nerovnostiach podlahy.
Tento systém obsahuje okrem rovných kancelárskych stolov, ergonomických stolov s oblúkom, kontajnerov a skríň aj dôležité doplnky ako napríklad paravány, káblové zvody, držiaky PC a káblov, rokovacie a prístavbové stoly.

Neoddeliteľnou súčasťou systému sú skrine, ktoré sú štandardne uzamykateľné (okrem šatníkov a sklenených dvierok) a vybavené rektifikačnými nohami pre dorovnanie drobných nerovností podlahy. Kontajnery majú centrálne zamykanie, tužkovník a dve brzdené kolieska.

Podľa dostupných dezénov dreva je rozdelený na radu CLASSIC a INVEST.
CLASSIC je lacnejší systém v celodrevenom prevedení jelša, alebo kalvados.
INVEST ponúka zaujímavú kombináciu dreveného dekoru so sivou farbou. Dostupné sú prevedenia buk/sivá, javor/sivá a gaštan/sivá. 
Kancelársky nábytok Svenbox Vik – CLASSIC a INVEST nie je vhodné navzájom kombinovať vzhľadom na rozdielne úchytky na skriniach a kontajneroch.

kancelársky nábytok SVENBOX

Vik

Vzorkovník materiálov

dekóry pre EKO CLASSIC - celoprevedenie

dekóry pre EKO INVEST - drevodekóry v kombinácii so sivou

Prvkovník pre nábytok Svenbox VIK

stoly rovné

Technické informácie

Popis - pohľad čelný:

  1. kopiruj popis

Katalógy

Ostaňme v spojení

Napíšte nám Vaše otázky alebo chýbajuce informácie.