info: UKONČENIE VÝROBY 12/2021

Lacný kancelársky nábytok EKO

Cenovo prijateľný a zároveň lacný kancelársky nábytok z rady SVENBOX, ktorý je navrhnutý tak, aby bol funkčný, kvalitný a ergonomický pre užívateľa.

SVENBOX Eko je odolný a cenovo dostupný nábytok vďaka svojej jednoduchosti a efektívnej výrobe. Tento systém obsahuje okrem rovných kancelárskych stolov, ergonomických stolov s oblúkom, kontajnerov a skríň aj dôležité doplnky ako napríklad paravány, káblové zvody, držiaky PC a káblov, rokovacie a prístavbové stoly.

Lacný kancelársky nábytok - EKO
Lacny kancelársky nábytok Eko Invest v prevedení Buk svetlý v kombinácii so sivou.

Drevené nohy stolov pre lacný kancelársky nábytok EKO sú prepojené doskou, ktorá zároveň slúži ako clona nôh. V kombinácii s káblovými priechodkami a držiakmi káblov je zaručené estetické zvedenie káblov zo stola.

Neoddeliteľnou súčasťou systému sú skrine, ktoré sú štandardne uzamykateľné (okrem šatníkov a sklenených dvierok) a vybavené rektifikačnými nohami pre dorovnanie drobných nerovností podlahy. Kontajnery majú centrálne zamykanie, tužkovník a dve brzdené kolieska.

Galéria

Podľa dostupných dezénov dreva je rozdelený na radu CLASSIC a INVEST. CLASSIC je lacný kancelársky nábytok a systém v celodrevenom prevedení jelša, alebo kalvados. INVEST ponúka zaujímavú kombináciu dreveného dekoru so sivou farbou. Dostupné sú prevedenia buk/sivá, javor/sivá a gaštan/sivá. 

Poznámka: Kancelársky nábytok Svenbox Eko – CLASSIC a INVEST nie je vhodné navzájom kombinovať vzhľadom na rozdielne úchytky na skriniach a kontajneroch.

Vzorkovník materiálov

* Poznámka: Lacný kancelársky nábytok Svenbox Eko – CLASSIC a INVEST nie je vhodné navzájom kombinovať vzhľadom na rozdielne úchytky na skriniach a kontajneroch.

dekóry pre EKO CLASSIC - celoprevedenie

dekóry pre EKO INVEST - drevodekóry v kombinácii so sivou

Technické informácie

* Poznámka: Lacný kancelársky nábytok Svenbox Eko – CLASSIC a INVEST nie je vhodné navzájom kombinovať vzhľadom na rozdielne úchytky na skriniach a kontajneroch.

Popis - pohľad čelný:

  1. kopiruj popis

Katalógy

SVENBOX

Kompletný produktový katalóg

...

prosím, prezrite si pdf katalóg v novom okne
zobraziť

Svenbox

technický popis

...

prosím, prezrite si technický popis k tomuto produktu v novom okne
zobraziť

Ostaňme v spojení

Napíšte nám Vaše otázky alebo chýbajuce informácie.