Chic

Chic (dizajnér Christophe Pillet) je kolekcia nábytku soft seating, ktorý sa vyznačuje ľahkosťou, eleganciou a prepracovaným tvarom. Pozornosť priťahuje svojim jemným profilom, čím navodzuje vizuálny efekt nezvyčajnej ľahkosti.

Kreslá sú určené pre kaviarne, reštaurácie, kancelárske recepcie, alebo do hotelových lobby priestorov. Sú kompaktné a jednoduché. V kolekcii sa nachádzajú stoličky na tenkom kovovom ráme, s drevenými nohami, ako aj otáčacie kreslo na 4-ramennom podstavci. Mechanika s pamäťou dokáže vrátiť otočné kreslo do pôvodnej polohy, čo je ideálne pre zóny, kde chceme zachovať poriadok.

Galéria - Chic

Kreslo Chic na štyroch nohách

Kreslo Chic s podstavou

Chic Air

Chic Air je tvarovo jednoduchá forma kresiel, ktorá sa vyznačuje minimalistickým a zaujímavým dizajnom. Táto kompaktná rada stoličiek, lavíc a kresiel je nezvyčajná, jemná a dokonale sa hodí do menej formálnych, ale za to výnimočných spoločenských priestorov. Zaujímavým prvkom je možnosť kombinácie vysokokvalitnej kože na vonkajšej strane a mäkkého látkového čalúnenia vo vnútri sedadla. Kreslo vďaka svojmu výnimočnému dizajnu získalo ocenenie Red Dot Award: Product Design 2017. 

„Chic a Chic Air prináša domácu atmosféru do sveta nábytku určeného pre jednanie. Chic reprezentuje klasický a elegantný štýl, zatiaľčo Chic Air zapadá do minimalistického a moderného interiéru.“ Christophe Pillet, projektant kolekcie Chic Air 

red dot award 2017 winner
Predošlé
Ďalšie

Galéria - Chic Air

Kreslo - Chic Air nízke

Sedačka / lavica - Chic Air nízka

Kreslo - Chic Air vysoké

Katalógy a vzorkovník látok

Ostaňme v spojení

Napíšte nám Vaše otázky alebo chýbajuce informácie.