Action

je najväčšie a najmodernejšie kancelárske kreslo v našej ponuke, ktoré poskytuje pohodlie a optimálnu polohu v sede. Vyznačuje sa mimoriadne ergonomickou sedacou časťou, plynule nastaviteľným uhlom sedadla a operadla s nastaviteľnou bedrovou opierkou.

Charakteristickým rysom tohto modelu je široká nastaviteľná opierka hlavy, ktorá poskytuje pevnú podporu pre krk a hlavu. Hliníkové prvky prepájajúce operadlo a samotnú mechaniku stoličky v kombinácii s dekoratívnymi kolieskami dávajú kreslu jemne priemyselný dizajn. ACTION je unikátne kancelárske kreslo, ktoré má okrem ergonomických a funkčných výhod aj moderný vzhľad.

Kancelárske kreslo

Otočná stolička

Otočná stolička - Action 24/7

INFORMÁCIA 6.4.2018:
model Action 24/7 je v ponuke už iba do vypredania skladových zásob !!!

Action 24/7 je otočné kreslo určené pre používanie 24 hodín denne, 7 dní v týždni, v miestach s trojsmennou, teda nepretržitou prevádzkou, ako je napr. dispečing, monitorovacia kancelária, callcentrá. Je to kreslo so zosilnenou konštrukciou mechanizmu, s využitím piestu typu ‘heavy duty’ a s čalúnením s najvyššou triedou odolnosti proti oderu. Kreslo je určené pre osoby s hmotnosťou do 150 kg. Kolekcia je dostupná vo verzii s čalúneným operadlom.

Katalógy a vzorkovník látok

Ostaňme v spojení

Napíšte nám Vaše otázky alebo chýbajuce informácie.