Violle

Violle je prémiová kancelárska stolička, ktorá púta pozornosť svojim elegantným dizajnom a vkusnou, noblesnou formou. Výrazným prvkom je hliníkový rám operadla, ktorý ho spája so sedadlom a područkami a vytvára tak harmonickú líniu.

Violle rovnako predstavuje najvyššiu úroveň ergonómie. Má inovatívnu synchrónnu mechaniku vybavenú ľahko prístupným nastavením, ktoré je plne integrované do sedadla. Multi-nastaviteľné područky s mäkkou vrchnou plochou sú štandardným vybavením stoličiek. Operadlo môže byť vyrobené z priedušnej sieťoviny alebo čalúnenia, môže byť vybavené výškovo a hĺbkovo nastaviteľnou bedrovou opierkou, čalúnenou opierkou hlavy, alebo dokonca aj vešiakom.

Funkčné symboly na ovládaní sú označené Braillovým písmom, čím vychádza v ústrety aj zrakovo postihnutým a vnáša tak inovatívny a jedinečný prvok do moderného dizajnu.

Za zmienku stojí nielen dizajn Violle, ale jeho množstvo konfigurácií a farebných variácií. Hliníkové aj plastové prvky sú k dispozícii v niekoľkých farbách, vrátane bielej, svetlej sivej, grafitovej a čiernej. V kombinácii s nespočetnými možnosťami čalúnenia poskytuje stolička široké možnosti výberu. Kolekcia Violle obsahuje špecifickú verziu návštevníka založenú na hliníkovom ráme.

Kolekcia Violle zahŕňa aj konferenčnú verziu na štvorramennom hliníkovom podstavci.

Kancelárske kreslo

Otočná stolička

Konferenčná stolička

Katalógy a vzorkovník látok