Xenon - Xenon NET

je najnovšia kolekcia stoličiek navrhnutá pre Profim nemeckou dizajnérskou skupinou ITO Design. Rada XENON bola vytvorená pre náročných užívateľov, pre ktorých sú dôležité ergonomické vlastnosti produktu a zároveň zachovanie osobitého dizajnu a estetiky.

Je vybavený všetkými potrebnými mechanizmami a nastaveniami, ktoré by ste očakávali od ergonomickej stoličky pri zachovaní rozumnej ceny. Jedná sa o najmodernejšiu stoličku pre zamestnancov, ktorá má jedinečné a bezprecedentné funkcie, ako je inovatívna podpora bedrovej časti chrbtice (SmartADLS), alebo područky, ktoré umožňujú nastavenie vrchnej časti ľubovoľným smerom.

Kreslo prichádza s možnosťou voľby medzi dvoma mechanikami – syncho s plynulým a rýchlym nastavením pružnej sily operadla, alebo synchro self mechanizmom, ktorý sa automaticky prispôsobí hmotnosti osoby sediacej na stoličke. Moderný synchro self mechanizmus zjednodušuje používanie, a tak sa pracovník nemusí venovať nastavovaniu stoličky, ale môže sa plne sústrediť na svoju prácu.

Charakteristickým znakom stoličiek XENON je grafitový prvok, ktorý prepája operadlo, sedadlo a mechanizmus. Na výber je model s nízkym, alebo s vysokým operadlom, ako aj model s opierkou hlavy. Kolekciu dopĺňa konferenčná verzia. Konštrukcia stoličky je dispozícii v dvoch prevedeniach, ktorých tvar umožňuje stohovanie a tým aj zjednodušuje skladovanie. Každá konfigurácia modelu môže byť očalúnená vo viac ako 130 farbách.

Kancelárske kreslo

verzia NET

Otočná kancelárska stolička

verzia NET

Konferenčná stolička

verzia NET

Katalógy a vzorkovník látok

Ostaňme v spojení

Napíšte nám Vaše otázky alebo chýbajuce informácie.