Wyspa

je dizajnový sedací nábytok, ktorý vytvorili Christopher Schmidt a Mugi Yamamoto zo štúdia ITO Design. Novátorský dizajn sedadiel prináša nový štýl v navrhovaní. S ich pomocou je možné vytvoriť ideálne prostredie k rokovaniam. Ak chcete pozvať ďalších ku konverzácii, stačí postaviť pohovky do otvorenej polohy. Diskrétny priestor pre stretnutia v úzkom kruhu je možné naaranžovať uzavretým usporiadaním nábytku. Na zvýšenie pohodlia užívateľov počas stretnutí a rokovaní bola kolekcia doplnená o stoly a steny, na ktoré je možné pripevniť obrazovku pre uľahčenie prezentácie. Kombinovateľné prvky vytvárajú multifunkčný a oddelený priestor, ktorý môže byť ideálne osadený do väčšieho celku.

V kolekcii Wyspa je možná voľba kreslá, dvoj- alebo trojmiestnej pohovky. Sú dostupné s niekoľkými druhmi čalúnenia v živých alebo pastelových farbách.

Táto kolekcia bola v roku 2015 ocenená v najprestížnejšej súťaži svetového dizajnu RED DOT Award.

„Keď bola vytvorená Wyspa, neboli na trhu žiadne podobné výrobky. Slobodne, bez obmedzení a preberania iných nápadov sme navrhli nový archeotyp nábytku. Predtým tu boli steny a boli tu sedačky, ale Wyspa ich spojila originálnym spôsobom do jedného celku.“ ITO Design, projektanti kolekcie Wyspa 

RedDot_2015
Predošlé
Ďalšie

Galéria

kreslo Wyspa

dvojmiestna pohovka Wyspa

trojmiestna pohovka Wyspa

Katalógy a vzorkovník látok

Ostaňme v spojení

Napíšte nám Vaše otázky alebo chýbajuce informácie.