stolička k počítaču

LighUp

Kancelárska stolička k počítaču LightUp je moderná otočná stolička s vynikajúcim pomerom ceny a kvality. Inovatívna bedrová opierka umožňuje nastavenie výšky aj hĺbky. Poskytuje plnú podporu dolnej časti chrbtice. Intuitívny a jednoduchý mechanizmus Synchro alebo Synchro Self umožňuje dynamické sedenie a pohodlie počas dlhej pracovnej doby. Operadlo je dostupné v dvoch prevedeniach: látkové čalúnenie, alebo sieťovina.

Prekvapujúcou novinkou v rámci kolekcie LightUp je doplnenie farebného spektra – tradičná kancelárska verzia s čiernym plastom bola doplnená o verziu so svetlo sivými komponentami, ktorá stoličke LightUp dodala svieži charakter. Ide o odpoveď na súčasné trendy, ktoré usilujú o odľahčovanie dizajnu a domáckejší vzhľad produktov. Ďalším doplnením kolekcie je vysoká verzia stoličky LightUp s opierkou pre nohy, určená pre prácu v laboratóriách, zákazníckych centrách, recepciách a podobne.

Spoločnosť Profim sa dlhodobo snaží zlepšovať v rámci konceptu udržateľného rozvoja, rešpektovať životné prostredie a pretláčať myšlienku zodpovedného vývoja. LightUp sa z 95% skladá z recyklovateľných komponentov. Spĺňa normy dôležitého a uznávaného certifikátu Blue Angel.

Predošlé
Ďalšie
stolička k počítaču
stolička k počítaču LightUp

Galéria

Otočná stolička k počítaču - čalúnené operadlo

Otočná stolička - operadlo so sieťkou

Otočná stolička s podperou nôh

Katalógy a vzorkovník látok

Spoločnosť Profim sa dlhodobo snaží zlepšovať v rámci konceptu udržateľného rozvoja, rešpektovať životné prostredie a pretláčať myšlienku zodpovedného vývoja. LightUp sa z 95% skladá z recyklovateľných komponentov. Spĺňa normy dôležitého a uznávaného certifikátu Blue Angel.

Ostaňme v spojení

Napíšte nám Vaše otázky alebo chýbajuce informácie.