Mickey

Mickey je produkt, ktorý spĺňa požiadavky moderných pracovísk založených na koncepte Activity Based Wokplace. Aktívnu podporu stolička poskytuje nielen pri sedení, ale aj v stoji. V kombinácii s výškovo nastaviteľnými stolmi umožňuje počas práce ľahko meniť polohu pracovníka a dokonale podporuje dynamické sedenie. Sedadlo je otočné, výkyvné a výškovo nastaviteľné.

Široký výber pastelových, ako aj výrazných farieb v kombinácii s neutrálnymi farbami plastov dáva dostatok možností pre kreatívne dotvorenie priestoru pre prácu, alebo oddych.

Výnimočnou vlastnosťou stoličky je nakláňanie sedadla (vďaka skrytému spodnému kĺbu až do 10 st.). Široký rozsah nastavenia výšky umožňuje použitie výrobku ako klasickej sedačky, až po podporu pri práci v stoji.

Úchyt na bočnej časti pre nastavenie výšky umožňuje navyše jednoduché prenášanie stoličky z miesta na miesto. Aj vďaka tomu sa ideálne hodí pre spontánnu prácu v skupine.

Pri hľadaní nového riešenia moderného kancelárskeho sedenia sme vyvinuli produkt, ktorý sa prispôsobuje meniacim sa požiadavkám moderných pracovísk. Navrhli sme kompaktný, ľahký a jednoducho sa priemiestňujúci produkt, ktorý prináša do pracovného prostredia flexibilitu a spontánnosť.“ ITO Design, projektant kolekcie Mickey.

Galéria

Prevedenie - svetlá sivá

Prevedenie - béžová

Prevedenie - sivá

Katalógy a vzorkovník látok

Ostaňme v spojení

Napíšte nám Vaše otázky alebo chýbajuce informácie.