Kancelársky nábytok zostavy - Yan_T
Kancelársky nábytok zostavy - Yan

Kancelársky nábytok zostavy

YAN je vynikajúce riešenie pre spoločnosti, v ktorých hrajú dôležitú úlohu viaceré projektové tímy a ich vzájomné prepojenie. Kancelársky nábytok zostavy – YAN boli navrhnuté tak, aby nebránili spontánnemu a rýchlemu pracovnému kontaktu. Aj preto je možné zamieňať paravány, ktoré oddeľujú pracoviská pozdĺžne, alebo priečne. Ponuka obsahuje 5 typov panelov, ktoré sa líšia tvarom, povrchom a farbou. Zaujímavou možnosťou sú akustické panely so zaoblenými okrajmi a dekoratívnym zipsom.

Funkčnosť

Jedným z najdôležitejších prvkov pri plánovaní ergonomických kancelárskych priestorov je funkčnosť nábytku. Kancelársky nábytok zostavy – YAN umožňuje vytvorenie pracovísk pomocou Cargo kontajnerov. Tie sú nielen konštrukčným prvkom stolov, ale poskytujú zároveň priestor pre uloženie a sprehľadnenie dokumentov. Takéto usporiadanie umožňuje prispôsobiť pracovisko potrebám užívateľa.

Hlavným znakom systému YAN je možnosť  vytvoriť individuálne pracoviská, ako aj zostavy rôznymi spôsobmi. Stoly sú vybavené kovovými nohami, ktoré sa dodávajú v štyroch rôznych prevedeniach. Je ich možné kombinovať so žaluziovými skrinkami,  so skrinkami s posuvnými dverami, alebo kontajnermi, ktoré zároveň slúžia aj ako nosný prvok.  Vnútorná časť skriniek poskytuje priestor na uloženie počítača, vedenie káblov, resp. doplnenie uzamykateľnej zásuvky pre uloženie osobných vecí. Po doplnení stolov o bočné prístavbové dosky vzniká priestor pre ďalšieho pracovníka, ktorý môže spolupracovať so skupinou.

Pre jednotlivca alebo skupiny/teamy

Posuvná vrchná doska stola umožňuje jednoduchý prístup ku káblom umiestneným v kovovej lište pod stolom. Takto je možné rýchle zapojenie a odpojenie prenosných prístrojov ako je napr. notebook, laptop, mobil. Nezávisle od charakteru práce je YAN optimálnym riešením pre jednotlivca, alebo skupiny. Premyslená konštrukcia stolov ponúka dostatok miesta pre uloženie monitora, klávesnice, dokumentov a všetkého, čo je potrebné pre moderné pracovisko.

Kancelársky nábytok zostavy – YAN plní potreby zamestnancov v súčasnosti a zároveň je pripravený na zmeny, ktoré môžu nastať v budúcnosti. Dobrou voľbou pri výbere nábytku je stôl s väčším rozsahom nastavenia výšky. V závislosti od situácie a pohodlia pri práci je možné ľahko upraviť výšku stola podľa potrieb pracovníka a zabezpečiť tak lepšiu ergonómiu.

Galéria

Yan

Yan_C

Yan_M

Yan_T

Yan_Z

Vzorkovník materiálov

nohy stola - kovové prvky

Technické informácie

Popis - pohľad čelný:

  1. kopiruj popis

Katalógy

YAN

Produktový katalóg

...

prosím, prezrite si pdf katalóg v novom okne
zobraziť

Ostaňme v spojení

Napíšte nám Vaše otázky alebo chýbajuce informácie.