Nábytok OGI je systém so širokým výberom prvkov. Každá stolová rada (OGI_A, Q, N, U, Y, V) je výnimočná svojim vzhľadom a prevedením. Okrem voľnosti pri výbere stolov, ponúka tento kancelársky nábytok množstvo skríň a doplnkov. Vďaka tomuto komplexnému systému je možné vytvoriť príjemné, ale zároveň funkčné a efektívne pracovné prostredie.

Rozmanitosť prvkov umožňuje zariadiť s týmto kancelárskym nábytkom tzv. open space office, kanceláriu pre jednotlivca, ale aj reprezentatívny priestor pre manažéra.

modulárny kancelársky systém

Ogi

OGI_W

Prírodné drevo - jaseň s kovovým prvkom, práškovým nástrekom, profil 40 × 40 mm, rozpera 10 mm medzi vrchom a rámom

OGI_A

Vzdušný kancelársky nábytok so samostatnými šikmými nohami s profilom 60x30 mm.

OGI_U

Moderná stolová podstava vytvorená z profilu 60x30 mm pripomína obrátené písmeno U. Zaujímavým prvkom je 10 mm odsadenie pracovnej dosky od podnože.

OGI_Y

Nohy stola pozostávajú z profilov 40x40 mm. Výhodou systému je možnosť dodania stolov s manuálnym nastavovaním výšky od 640 mm do 860 mm. Zaujímavým prvkom je 10 mm odsadenie pracovnej dosky od podnože.

OGI_M

Kovová podstava so sikmými nohami, práškovaná, profil 40 × 40 mm, rozpera 10 mm medzi vrchom a rámom

OGI_Q

Systém stolov s uzavretou dizajnovou podstavou vyrobenou z profilu 60x20 mm obzvláštni každý typ kancelárie.

OGI_N

Rada vychádza z klasického a rokmi overeného systému nôh. Prednosťou tohto typu je minimálne prekážanie nôh pod stolovou doskou, integrovaná clona nôh, ako aj možnosť skrytého vedenia káblov.

OGI_V

Stolová rada s drevenými nohami hr. 28 mm je výnimočná hliníkovým odsadzovacím prvkom, ktorý medzi pracovnou doskou a nohami vytvára 20 mm medzeru. Súčasťou stolov je clona nôh.

Galéria

OGI_W / novinka 2019

OGI_M / novinka 2019

OGI_A

OGI_N

OGI_U

OGI_Q

OGI_V

OGI_Y

Vzorkovník materiálov

nohy stola - kovové prvky

Technické informácie

Popis - pohľad čelný:

  1. kopiruj popis

Katalógy

Ostaňme v spojení

Napíšte nám Vaše otázky alebo chýbajuce informácie.