Predošlé
Ďalšie

Kancelárske kreslá Motto

Jednoduchý dizajn otočnej stoličky MOTTO je zdôraznený zaujímavou líniou operadla. Široké spektrum farieb a typov použitelného čalúnenia umožní dotvoriť akýkoľvek interiér. Vďaka celočalúnenému operadlu pôsobí stolička prívetivo a nájde si uplatnenie aj v nekomerčných priestoroch a domácnostiach.

Unikátnu konštrukciu operadla tvorí pružný plast, ktorý je následne obalený studenou polyuretánovou penou. To ho robí nesmierne ohybným a dokáže sa prispôsobiť ľuďom s diametrálne odlišnými dispozíciami. Područky sú nastaviteľné a umožňujú si nájsť správnu polohu pre podporu zápästia a predlaktia. Intuitívne ovládateľné mechaniky – synchronna a samonastaviteľná synchrónna – zaručujú užívateľovi dynamické a komfortné sedenie v priebehu dlhého a náročného dňa.

Kolekcia Motto ponúka možnosť použitia nastaviteľnej hlavovej opierky a hĺbkovo nastaviteľnej bedrovej opierky, ktorá je plne integrovaná do operadla.

Galéria

Kancelárske kreslo

Otočná kancelárska a pracovná stolička

Konferenčná stolička

Kolekcia Motto je doplnená o dve verzie konferenčných stoličiek – na 4-ramennom kríži z lešteného hliníka a na drôtenom ráme. Obidva varianty môžu byť s vysokým, alebo nízkym operadlom. Konštrukciu operadla tvorí pružný plast, ktorý je obalený studenou polyuretánovou penou a to ho robí nemierne pružným. Dokonale sa prispôsobí užívateľovi a zároveň podporuje správne držanie tela.

Katalógy a vzorkovník látok

V tejto kategórii ešte ponúkame

Ostaňme v spojení

Napíšte nám Vaše otázky alebo chýbajuce informácie.